Termékek Menü

Álláslehetőség

Betöltetlen állásaink:

Dunakeszi (Auchan) - grafikus, eladó
Jelentkezni e-mailben-, vagy a lentebb található FORM kitöltésével lehet.

Kik vagyunk mi?

Mi egy gyorsan növekvő, egyedi pólókat és ajándéktárgyakat készítő, fiatal vállalkozás vagyunk. Pillanatnyilag 12 üzlettel rendelkezünk országosan.

Milyen feladatokat kell ellátnod az üzletben?

- Póló és ajándéktárgy minták számítógépes előkészítése.
- Nyomtatók, plotterek kezelése.
- Kommunikáció a vásárlókkal.
- Az üzlet rendben, tisztán tartása.
- Leltározási feladatok.

Mik az elvárásaink?

- Kreativitás és ötletesség
- Precizitás
- Szép érzék
- Kiváló helyesírás
- Grafikai programok alapismerete (Pl. Photoshop, CorelDraw, GIMP)
- Energikus, jókedvű személyiség

Mi jelent előnyt a jelentkezésnél?

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
- Grafikai programok ismerete.
- Angol nyelv ismerete.
- Ha szereted a filmeket / sorozatokat.
- Ha van egy kreatív hobbid. (pl festés, rajzolás, fotózás, videózás stb)
- Ha otthonosan mozogsz az internet mélyebb bugyraiban.

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munka
- Dinamikus, fiatal csapat
- Céges bulik évente két alkalommal (~30 fős 2-3 napos bulik, főzések, csapatépítők)
- Saját ötletek megvalósítása

Itt kell dolgoznod, ha hozzánk jössz:

Ha szeretnél nálunk melózni, fényképes önéletrajzodat és bemutatkozó leveledet e-mailben is elküldheted az admin@lolmarkt.hu e-mail címre.

Telefon:+36(20)3853063
E-mail:hello@lolmarkt.hu
Elérhetõségek
// SPOOKY